Esmer Tene Yakışan Ruj Tonları ve 10 Tavsiye

Esmer Tene Yakışan Ruj Tonları ve 10 Tavsiye

Esmer tene yakışan ruj renkleri arıyor ama bir türlü karar veremiyorsanız sizlere bir kaç renk tavsiyem olacak. Çünkü Amerika’yı tekrar keşfetmenize gerek yok. Sizler için daha önce makyözler araştırmış ve esmer tene en çok yakışan ruj renklerini denemiş ve bulmuşlar. Eğer daha önce böyle bir yazı okumadıysanız bu yazı dudaklarınıza süreceğiniz ruj renginin ne olması gerektiğini öğretecek.

Esmer Tene Yakışan Ruj Tonları

Esmer tene yakışan ruj rengi bulmak zor gelebilir. Ancak bunu hangi ruj rengini seçeceğinizi bilmiyorsanız olur. Eğer gerçek güzelliğinizi ortaya çıkartmak istiyorsanız bir kaç dokunuşla bu işi halledebiliriz. Esmer tene yakışan ruj tonları bilinmeden kullanılırsa görünümünüzü tepeden tırnağa değiştirir. İlk olarak söylememem gereken şey esmer tenli biri ruj kullanacaksa toprak tonlarını seçmeli. Ayrıca bir çok ruj tonu da dudaklarınıza iyi gider. İsterseniz saymaya başlayalım.

1- Kırmızı

Esmer tene yakışan ruj rengi kırmızı

Esmer tene yakışan ruj aralarında en favorim kırmızıdır. Esmer tende çekici, sıcak ve baştan çıkartıcı görünmek istiyorsanız bu rengi kullanmalısınız. İlk olarak dudaklarınızı uygun bir dudak kalemi ile hizalayın. Sonrasında ise kırmızı renk ruju kullanın. Zaten yukarıdaki fotoğrafa bakacak olursanız esmer tene kırmızı rujun ne kadar yakıştığını gözlerinizle görebilirsiniz.

2- Bakır Kahverengi

Esmer tene yakışan ruj seçiminde ikinci favorim bakır kahverengidir. Çünkü bu renk dudaklarda oldukça çekici görünür. Aynı zamanda bakır kahverengi rujun farklı tonları da uygulanabilir. Özellikle üzerinizdeki elbiseler ile aynı renk kombini yaparsanız mükemmel görüntüyü yakalarsınız.

3- Fuşya

Eğer esmer tene yakışan ruj rengi fuşya

Eğer esmer tene yakışan ruj rengi olarak fuşyayı denemediyseniz büyük kayıp. Fuşyanın en açıktan en koyu rengine kadar deneyebilirsiniz. Bu bu ruj rengi size gizem katacaktır. Eğer sizde bir davette yada bir buluşmada gizemi temsil edecekseniz mutlaka dudaklarınıza bu ruj rengini sürmelisiniz.

4- Çikolatalı Kahvesi

Esmer tene yakışan ruj rengi çikolata kahve

Eğer esmer tene yakışan ruj rengi favori sıramda çikolatalı kahvesi var. Özellikle koyu ten ile birbirine mükemmel bir uyum sağlar. Doğal görünüm verir. Eğer sade ve doğal bir görünüm istiyorsanız dudaklarınız için bu rengi kullanabilirsiniz. Ayrıca bu renk son zamanlarda esmer tenli kadınların oldukça popüler rengi oldu.

5- Bronz

Esmer tene yakışan ruj arasında bronz renk atlanamaz. Hem sizi zarif gösterir hem de buradayım der. Ne abartılı gösterir ne de sade. Gündüzleri kullanabilirken bir akşam yemeğinde bile sizi taşır. Eğer daha önce bronz renk ruj denemediyseniz mutlaka denemelisiniz.

6- Şeftali

Esmer tene yakışan ruj rengi şeftali

Pembe renk ruju seviyorsanız esmer tende şeftali rengine bayılacaksınız. Genel olarak koyu tenli olan kadınlar şeftali rengi ruju keşfettiğinde vazgeçemiyor. Esmer tene yakışan ruj rengi arasında oldukça popüler bir renktir. Ayrıca şeftali renginde ruj, esmer tenli kadın konuşurken dudaklarınızı ön plana çıkartır.

Eğer dudak bakımı ve makyaj ile alakalı tüyolara bakmak isterseniz bu sayfaya göz atmanızı tavsiye ederim.

ETİKETLER: , , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
2012 yılında bugüne kadar 100bin üzeri makyaj, saç bakımı, cilt bakımı, saç stilleri, sağlık, şifalı bitkiler konularında makale yazarlığı yaptım. Sitemizi takip etmeyi ve yorum yazmayı lütfen unutmayın.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.